..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Qendra e Forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Kushtet e Përdorimit & Lajmërime

Këtu do ti gjeni të gjitha lajmërimet dhe sondazhet e stafit tonë
1010Thu Aug 04, 2011 6:54 am
Cheelske  cod fish oil
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Bisedime

Forumi Pyetje & Bisedime është forumi më i pasur i drenicazone.ch, këtu mund t'i bëni të gjitha pyetjet në lidhje me informatikën apo teknologjinë e sotme, dhe këtu do t'ju jepet ndihma që ju keni nevojë. Ju lutem të keni durim deri sa të merrni përgjigjie, dhe lexoni rregulloren. Poashtu ketu mund të bëni edhe biseda të lira
33Mon Feb 23, 2009 11:13 pm
L4ND1H4CK Qka po mendoni

Diskutime te ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Prezentohuni

Pasi të regjistrohëni mund të postoni dicka rreth vets tuaj këtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund të hapni temë të re me këto të dhëna.
44Mon Feb 23, 2009 9:28 pm
L4ND1H4CK ROLAND BUCALIU
Asnjë mesazh i ri

Faqja juaj

Këtu mund të reklamoni faqen tuaj, por vetëm nëse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos të reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
33Thu Sep 02, 2010 2:08 am
TiGrI_GV wWw.Dardania.com
Asnjë mesazh i ri

Sherbime Falas

Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë stafi dhe antrët e forumit. Mund te keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju. Këtu mund të gjeni web hosting, domain emra, dhe shumë të tjera
55Sun Feb 08, 2009 11:24 pm
Jamee oFerT e re
Asnjë mesazh i ri

Sport

Ketu ju mund te postoni dhe ti shikoni me te rejat e sportit ne vend dhe ne bot
2020Sun Feb 08, 2009 9:09 pm
keli.g Altin Lala, operacion për të kaluar dëmtimin
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta/Humor

Ketu ju mund te argetoheni dhe te knaqeni se qeshuri me barcoleta e foto te ndryshme, dhe mund te postoni ndonje interesante
1919Mon Feb 09, 2009 1:12 am
Jamee si mbrohet pc nga viruset :P

Paneli i Kontrollit

 
Asnjë mesazh i ri

Të Fundit

Këtu do të janë të gjitha të fundit nga bota virtuale, nga informatika dhe teknologjia. Do të jeni të informuar mbi përparimet shkencore që deri më tani ka arritur njerzimi. Përshkrimet në çdo detaje, deri tek teknologjia më e fundit mahnitëse.
1515Sun Feb 08, 2009 9:31 pm
keli.g Hakeret Shqiptar kan sulmuar sajtin e Eparkise te rashko-prizrenit
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mësime

Kjo është një njër forumet më të mira në DrenicaZone.ch, do të gjeni të gjitha mësimet që keni nevojë për to, dhe të gjitha e-books që ju nevoitën. Shumica e tyre janë në gjuhen Shqipe dhe të përkthyera nga gjuhët tjera nga stafi i forumit. Në këtë forum mund të gjeni mësime apo tutoriale rreth: Rrjetit, Web Hosting, Sigurimit, Viruseve, Anti-Spam, Sistemeve Operative, Formatimi dhe Rregullimine Kompjuterit, Mirëmbajtja Kompjuterike, dhe shumë e shumë të tjera. Mësimet mund të jenë edhe VIDEO, që të mësoni ju sa më lehtë.
198199Sun Jul 31, 2011 6:28 am
expillam  When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Asnjë mesazh i ri

Shfrytëzuesit / Birucat

Këtu do të janë të gjitha të fundit nga bota virtuale, nga informatika dhe teknologjia. Do të jeni të informuar mbi përparimet shkencore që deri më tani ka arritur njerzimi. Përshkrimet në çdo detaje, deri tek teknologjia më e fundit mahnitëse.
88Fri Feb 06, 2009 10:04 pm
Jamee CuteNews <= 1.4.6 (ip ban) XSS/Command Execution Exploit (adm req.)
Asnjë mesazh i ri

Programe

Ne këtë forum do të jenë të postuara të gjitha programe të fundit dhe më të njohurat. Gjithashtu mund të përdorni motorin e kërkimit për të gjetur ndonjë program që ju nevoitet. (Programet përmbajnë edhe licensën mbrenda) drenicazonenuk merr përgjithsi se si ju do t'i përdorni këto, ju merrni t'gjithë përgjithësinë mbi vetën.
2222Tue Feb 24, 2009 11:19 pm
granitii  download windows vista service pack 2
Asnjë mesazh i ri

Siguria & Mjetet

Këtu mund të postoni dhe të gjeni programe të ndryshme, te bejmë diskutime të ndryshme rreth viruseve kompjuterike, siguris sonë dhe rrjetit në përgjithësi. Ju lus që të gjitë përmbledhjen e programeve të cilat kanë të bëjnë me rrjet (network) ti postoni këtu. drenicazone nuk merr përgjithësi mbi ju, ju përgjigjeni për veten.
66Sat Jan 24, 2009 12:39 am
Jamee AIO Wireless Hack Tools 2009
Asnjë mesazh i ri

Sisteme Operative (OS)

Në këtë forum do të gjëni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund të bëni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumë e shumë sisteme operuase tjera. Mund te bëni postimet e drajverave (drivers) për sisteme te ndryshme, të ndihmojm njëni tjetrin të shkojm përtej sistemit të zakonshem Windows, të kalojme kufite e tyre. Gjithcka në këtë forum.
44Fri Feb 06, 2009 10:59 pm
Jamee Command for linux.

Multimedia

 
Asnjë mesazh i ri

Counter-Strike

Ketu mund te gjeni gjithqka lidhur me counter strike si cheats, sxe-injected, skins,maps etj...
1415Sun Feb 08, 2009 9:47 pm
Jamee Counter strike 2 dm  shkarko (5mb)
Www.DrenicaZone.Ch Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 333 artikuj
Forumi ka 9 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri armendi
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 11 më Sat Dec 21, 2013 3:36 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur